+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Udhetim ditor me 4×4 ne Theth

0
Çmimi
Nga31 €
Çmimi
Nga31 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

1 Dite
Detaje te Turit

Udhetim ditor ne Theth – 3900Leke

Behuni pjese e aventures ne nje nga vendet me te bukur edhe nder me te vizituarit ne Shqiperi sic eshte fshati magjik i Thethit. Bukurite natyrore ne kete fshat jane te panumerta edhe nga me te bukurat. 

E vecanta e udhetimit: Aventure edhe adrenaline gjate gjithe rrugetimit per ne Theth me makinat tona 4×4. Vizita neper atraksionet e fshatit si Kisha, Kulla e Ngujimit edhe Ujevara. Hiking ne terrenet malore te fshatit.

Programi I turit:

🔹Nisja ne oren 7:00 nga Tirana ( Aty ku jeni ju )
🔹Rrugetim me makinat tona 4×4 ne drejtim te Shkodres ku do te bejme nje ndalese te shkurter
🔹Mberritja ne vendin panoramik te Qafe Thores
🔹Mberritja ne Theth edhe konsumimi i drekes
🔹Vizite ne Kishen e Thethit, Kullen e Ngujimit edhe Ujevaren e Grunasit
🔹Kthim per ne Tirane edhe mberritja rreth ores 19:00

 

  • Minimumi per pjesemarrje: 20 persona
  • Kujdes: Nuk rekomandohet per grate shtatezena dhe per persona qe kane probleme me shtyllen kurrizore.

Veshja rekomandohet sportive edhe nese keni mundesi merrni atlete per hiking.

Super mundesi per te shijuar udhetimin ne Theth ne nje menyre ndyshe dhe plot adrenaline. Ju mirepresim.

Në çmim përfshihen

  • Makinat e hapura 4x4 anti-covid
  • Dreka e paketuar
  • Aventura e garantuar 

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto