+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Udhetim 2 ditor ne Valbone nga Komani

0
Çmimi
Nga63 €
Çmimi
Nga63 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

2 Dite
Detaje te Turit

Udhetim 2 ditor ne Valbone nga Komani – 7900Leke

Ky udhetim eshte i vecante per faktin se aventurat nuk kane fund ku do te mund te shijoni bukurite e ndryshme qe ofron Valbona me malet dhe liqenet qe e rrethojne.

Programi I turit:

🔹Nisja ne oren 6:00 nga Tirana ( aty ku jeni ju )
🔹 Udhetim per ne Vaun e Dejes 
🔹Nisja me traget nga liqeni i Komanit per ne Valbone 
🔹Mberritja edhe akomodim tek bujtinat me te mira 
🔹Vizite per ne ujevaren e Valbones
🔹Vizite ne parkun nacional te Valbones
🔹Kthimi 

 

Merrni me vete veshje sportive, atlete per hiking, canta shpine edhe shishe uji.

Shijojeni kete aventure ne maksimum edhe qendroni gjithmone positive.

Në çmim përfshihen

  • Makinat e hapura 4x4 anti-covid
  • Udhetim me traget
  • Akomodim ne bujtine
  • 3 vakte mengjes, drake, darke
  • Guida
  • Ecjet sipas programit me guide

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto