+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Tirana Open Jeep Tour

0
Çmimi
Nga23 €
Çmimi
Nga23 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

1 Ditë
Detaje te Turit

Tirana Open Jeep Tour – 2900 Leke/personi

Perjetoni nje aventure te paharrueshme ne 1 dite tour ne Tirane

Programi:

🔹Nisja ne oren 9:00 nga Sheshi Nene Tereza
🔹Rrugetimi me makina 4×4 per ne malin e Dajtit
🔹Ecje ne Ujvaren e Shengjergjit 30 minuta (mundesi per tu lare, kujdes temperatura e ujit shkon nga 5-15 grade)
🔹Ndalesa pergjate rruges ne atraksione ku selfiet nuk do te mungojne
🔹Pas ujvares do te nisemi per liqenin e Bovilles
🔹10 minuta ecje ne kembe per te arritur piken ku mund te shihet gjithe liqeni Bovilles
🔹Kthimi ne Tirane rreth ores 17:00

 

  • Minimimuni per pjesemarrje 20 persona.
  • Kujdes: Turi organizohet me makina 4×4 dhe te hapura. Nuk rekomadohet per grate shtatezena, njerezit me probleme me shtyllen kurrizore dhe ata qe jane shume serioz ;).
  • Veshja: Sportive dhe me rroba banjo.

Në çmim përfshihen

  • Dreka piknik

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto