+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Rixos Downtown Antalya, 01 Gusht

0
Çmimi
Nga820 €
Çmimi
Nga820 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

7 Dite
Nisja : 01 Gusht
Detaje te Turit

💚 Rixos Downtown Antalya 5* , UAI
📌 Nisje : 01 Gusht
🌞 7 dite / 820 Euro
👉Femija deri ne moshen 12 Vjec falas ne hotel. Shtese bileta e avionit.

💎 Hyrje dhe transferte falas te ” The Land of Legends “

Në çmim përfshihen

  • Charter direkt Tirane - Antalya - Tirane
  • Akomodimi ne hotel sipas konceptit UAI
  • Transferta aeroport-hotel-aeroport

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto