+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Lumi i Shales me 4×4 dhe Varke

0
Çmimi
Nga31 €
Çmimi
Nga31 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

1 Dite
Detaje te Turit

Lumi i Shales me 4×4 dhe Varke (udhetim ditor)-  3,900 Leke

Minimum per pjesemarrje: 20 persona

Aventura ne Lumin e Shales eshte nje nga me te bukurat qe ka Shqiperia. Aty do te gjeni nje vend magjik.  Behuni  gati edhe shijojeni.

Programi I turit:

🔹Nisja ne oren 8:00 nga Tirana ( Aty ku jeni ju )
🔹Rrugetim me makinat tona drejt Liqenit te Komanit
🔹Udhetim me varke nga liqeni i Komanit per tek Lumi Shales
🔹Mundesi te pafundme per foto pergjate udhetimit me varke
🔹Ndalesa ne Lumin e Shales ku do te keni mundesine te laheni
🔹Kthim me varke per tek makinat
🔹Kthim ne Tirane rreth ores 18:00

Në çmim përfshihen

  • Makinat 4x4
  • Varka
  • Dreka e paketuar

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto