+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Jeep Safari, Ture ne Ujvarat e Nivices

0
Çmimi
Nga80 €
Çmimi
Nga80 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

2 Dite
Detaje te Turit

Udhetim 2 ditor ne Ujvarat e Nivices – 9900Leke

Programi I turit:

🔹Vizite ne Aqueduct e Ali Pashes
🔹Vizite ne muzeun e Armeve te luftes II boterore Progonat
🔹Ecje ne ujvaren e Peshtures
🔹Ecje ne ujvarat e Nivices
🔹Kalimi I lumit te thate per ne Borsh
🔹Plazh ne Himare, Livadhe ose Dhermi
🔹Kthimi nga Bregdeti

Në çmim përfshihen

  • Makinat e hapura 4x4 anti-covid
  • Akomodim ne bujtine
  • 3 vakte mengjes, drake, darke
  • Guida
  • Ecjet sipas programit me guide
  • Aventura e garantuar 

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto