+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Hotel Saint George Palace, Korfuz 31 Korrik

0
Çmimi
Nga799 €
Çmimi
Nga799 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]appytours.al

8 Dite
Nisja : 31 Korrik
Detaje te Turit

💚 Hotel Saint George Palace 4* , AI
📌 Nisje : 31 Korrik
🌞 8 dite / 799 Euro
⛱ 2 te rritur + 1 femije

🎈 Oferta vlen per qendrime nga 18-31 Korrik

 

Foto