+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Golden Sands Hotel 4*

0
Çmimi
Nga220 €
Çmimi
Nga220 €

Pse Happy Tours?

 • Ju garantojmë çmimet më të mira
 • Shëbim cilësor ndaj klientit
 • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

3 Nete
Nisja : Gusht- 02, 05, 09, 12, 16, 19, 23, 26, 30
Detaje të Turit

🔹Oferte eskluzive e muajit Gusht

220 Euro/personi – 3 nete/4 dite
250 Euro/personi – 4 nete/5 dite
385 Euro/personi – 7 nete/8 dite

 

🔹Data nisje:  02, 05, 09, 12, 16, 19, 23, 26, 30 Gusht

 

Në çmim përfshihen

 • Akomodimi All Inclusive sipas opsionit te zgjedhur
 • Udhetimi me autobus komod A/C vajtje - ardhje
 • Bileta e tragetit, Igumenice - Korfuz - Igumenice
 • Mengjes bufe nga ora 07:30 – 11:00 ne restorant
 • Dreke bufe nga ora 13:00 – 15:30 ne restorant
 • Darke bufe nga ora 18:30 – 21:00 ne restorant
 • Pijet e perfshira ne pakete
 • Snacks nga ora 11:00 – 18:00 tek lokali I pishines

Në çmim nuk përfshihen

 • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Shenime

Oraret e hapjes:

Pishina hapet:                   10:00 – 19:00

Bari hapet:                        10:00 – 24:00

(Pas ores 22:00 cdo konsumim do te paguhet EXTRA)

SPORTET:  Tavoline Tenisi, Basketbolli (pa pagese)

Pijet e perfshira ne paketen All Inclusive jane:

Pije te lehta, Lengje frutash, Uje filtri, Pije vendase (Uzo, Vodka, Brandy, Gin, Tequila, Whiskey, Rum, Kokteile), Birre, Vere vendase, Frappe, Kafe e castit, Caj.


Cmimet e femijeve per akomodim ne dhome me minimumi dy te rritur

 • 0 –  5.99 vjec 60€
 • 6 – 11.99 vjec 50% zbritje
 • Personi trete regular bed, 30% zbritje
Foto