+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Fundjave ne Sandy Beach Hotel

0
Çmimi
Nga45 €
Çmimi
Nga45 €

Pse Happy Tours?

 • Ju garantojmë çmimet më të mira
 • Shëbim cilësor ndaj klientit
 • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

1 Nate
Detaje te Turit

🌊SUPER OFERTA E KORRIKUT
‼️45 euro/ person / nata Full Board (Mengjesi+Dreka+Darka)
( Femija i pare deri ne moshen 6-vjec falas )

‍‍Fundjavat shijohen vetem ne Sandy Beach Resort. Ne jemi argetimi per familjen tuaj 
🥳 Animacion nga profesioniste per te vegjelit tuaj
🎼 Muzike Live

 

Në çmim përfshihen

 • Akomodimi
 • Mengjesi & Dreka & Darka
 • 1 Pije Alkolike ose Jo-alkolike gjate vakteve
 • 2 Pishina verore
 • Pishine e mbyllur
 • Plazhi privat
 • Shezllonet ne pishine & plazh
 • Kend lojrash dhe Kids Club
 • Parking & WIFI
 • Online check in

Në çmim nuk përfshihen

 • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto