+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Fundjave ne Grand Blue Fafa Resort

0
Çmimi
Nga79 €
Çmimi
Nga79 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

2 Netë
Detaje te Turit

Nxitoni te rezervoni ofertat me shume supriza per tek Grand Blue Fafa Resort.

Ju ftojme te beheni pjese e fundjaves 31/07/2020 – 02/08/2020.

 

Paketa 1:

🌞2 Nete / 3 Dite : 79 euro/person
👶 Femijet 0-5 vjec – Falas

Paketa 2:
Dhome Deluxe me pamje nga deti me Mengjes vetem 70 EURO Dhoma.

 

Në çmim përfshihen

  • 2 Mengjese , 2 Darka
  • 1 pije e perfshire gjate vakteve
  • Dhoma Deluxe me pamje nga deti
  • Live Music per te dy Netet
  • Early Check In / Late Check Out

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Foto