+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Aventure 2 ditore ne Theth

0
Çmimi
Nga64 €
Çmimi
Nga64 €

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]

2 Dite
Itinerari

Dita e ParëNisja e Udhetimit

Nisja ne oren 8:00 nga Tirana (Aty ku jeni ju)
Udhetim drejt Shkodres ku do bejme nje ndalese te shkurter
Ndalese ne Qafe Thore per te shijuar panoramen e Alpeve Shqiptare
Mberritje ne Theth edhe akomodim tek bujtinat me te mira te zones
Vizite ne Kishen e Thethit, Kullen e Ngujimit dhe ecje rreth 45 minuta per ne ujevaren e Grunasit

Dita e DytëVizite te Syri i Kalter

Rrugetim perreth 45 min me makinat 4×4 ne drejtim te Nderlysaj tek Vaskat Natyrale
Ecje rreth nje ore ne kembe per tek Syri i Kalter
Rikthim ne bujtine edhe nisje drejt Shkodres per nje ndalese te shkurter
Kthimi ne Tirane rreth ores 19:00

Detaje të Turit

Aventure 2 ditore me 4×4 ne Theth –  7900 Leke

Perjeto aventure dhe adrenaline ne mes te Alpeve Shqiptare. Ejani te perjetojme nje nga udhetimet me fantastike qe ka Shqiperia.

Te vecantat e udhetimit: Aventure edhe adrenaline me makinat e hapura 4×4. Hiking neper terrenet malore te zones. Vizita tek Kisha e Thethit, Kulla e Ngujimit, Ujevara e Grunasit, Vaskat Natyrale edhe Syri i Kalter.

Në çmim përfshihen

  • Mengjesi, dreka edhe darka

Në çmim nuk përfshihen

  • Cdo gje qe nuk eshte permendur me siper
Informacione shtese
  • Minimumi per pjesmarrje: 20 persona
  • Merrni me vete rroba sportive edhe atlete per hiking (sipas mundesive)
  • Nuk rekomandohet per grate shtatezena edhe per njerezit me probleme me shtyllen kurrizore.
  • Makinat 4x4 e bejne me komod udhetimin. Me pak ecje dhe me shume kohe per te shijuar vendet
Foto