+355 69 99 26 661 / +355 4 227 3 087 [email protected]

Category

Pushime ne Shqiperi

Plazh ne Shengjin dhe Velipoje, 31 Korrik

7 Nete / 8 Dite
Nisja : 31 Korrik
Nga140 €
0
View Details

Plazh ne Vlore

3 Nete
Nisja : Qershor-Shtator
Nga92 €
0
View Details

Plazh ne Sarande

3 Nete
Nisja : Qershor-Korrik-Gusht
Nga98 €
0
View Details

Pse Happy Tours?

  • Ju garantojmë çmimet më të mira
  • Shëbim cilësor ndaj klientit
  • Prenotime të shpejta

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355 4 227 3 087

[email protected]