Regina Garden 4*

E pa vlerësuar nga 0 rishikimesh
0/5
0% e të ftuarve të rekomanduar

Përshkrim

I vendosur në një pozicion mbizotërues me pamje nga deti i bukur, i kaltër i thellë Jon dhe plazhi i pastër Radhime në gjirin e patkua të Vlorës, Hotel Regina ofron një vend vërtet të mrekullueshëm për pushimet verore relaksuese.

Kushtet dhe komoditetet e rehatshme kombinohen me shërbimin shumë të mirë dhe çmimet e arsyeshme për të krijuar një atmosferë mikpritëse dhe pa stres.

Ajo që do të gjeni në hotelet tona janë: kushtet e reja të dhomës të rehatshme, një plazh i bukur, një pamje spektakolare dhe stafi miqësor i gatshëm për ta bërë qëndrimin tuaj një përvojë për t'u mbajtur mend.

Dhomat në dispozicion

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Çmimi total: {{total_price_html}}
Paguaj tani {{pay_now_price_html}}
Nuk ka dhomë në dispozicion me datën tuaj të zgjedhur. Ju lutem ndryshoni kërkimin tuaj kritik

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea

Rregullat

Hyrja
Dalja

Rishikimet

0/5
E pa vlerësuar
Bazuar në 0 rishikim
Shkëlqyeshëm
0
Shumë mirë
0
Mesatare
0
I keq
0
E tmerrshme
0
Asnjë rishikim
Ju duhet hyni për të shkruar përmbledhje

System Admin Verifikuar

Anëtar që prej Apr 2021

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea