Liqeni i Komanit, Udhetim me Varka

E pa vlerësuar nga 0 rishikimesh
0/5
0% e të ftuarve të rekomanduar

Lista e dëshirave

Interesi i njerëzve: 0

Kohëzgjatja

1H

Përshkrim

Nisja behet ne oren 06:00 dhe mberritja ne Koman ne oren 09:30.

Një varkë private do t'ju presë atje për t'ju çuar në pjesët më të mira të liqenit, pas një lundrimi 45 minutash mbërrijmë në ishullin e paqes, duke shijuar një nga pamjet më të bukura në Evropë, gjatë lundrimit bëjmë disa ndalesa. në stacione të ndryshme karakteristike përpara se të mbërrijmë në bujtinë tonë, përballë “Ishullit të Paqes”, në Berishë që është pjesa më tërheqëse e liqenit.

Pas këtyre turneve eksploruese dhe argëtuese, rreth orës 13:00 mblidhemi të gjithë për të ngrënë drekë në Bujtinë, me ushqime tradicionale, pas së cilës mund të shijoni edhe frutat e stinës. Pas një pushimi të vogël, një kafeje dhe disa fotosh, bëhemi gati të kthehemi me varkë private, rreth orës 15:00, e cila do të zbarkojë posaçërisht atje për të na marrë. rreth orës 15:40.

Ndërsa nisja nga Komani është në orën 16:00 dhe mbërritja në Durrës rreth orës 20:00.

 

Të përfshira:

  • Transport, guidë profesionale, asistencë operative.
  • Udhëtim me lundrim, lumi Koman
  • Transporti: autobus nga 25 +1 deri në 49 vende.

 

Nuk përfshihen:

  • Dreka /opsionale/10 euro
  • Pije dhe ushqime gjatë rrugës

 

ÇMIMI:

130 euro / person

 

Excursion Type

Nature & Adventure

Rishikimet

0/5
E pa vlerësuar
Bazuar në 0 rishikim
Shkëlqyeshëm
0
Shumë mirë
0
Mesatare
0
I keq
0
E tmerrshme
0
Asnjë rishikim
Ju duhet hyni për të shkruar përmbledhje

System Admin Verifikuar

Anëtar që prej Apr 2021

nga €65

Çmimet shtesë:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nga
€65
0 Rishikim