Santa Quaranta Resort 5*

Not rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Description

Duke shfaqur një vend buzë plazhit të vendosur në Sarandë, Santa Quaranta Premium Resort ofron një pishinë të jashtme sezonale dhe pamje nga deti. WiFi falas është në dispozicion dhe ofrohet parkim falas private.

Çdo dhomë me ajër të kondicionuar është e pajisur me një TV satelitor me ekran të sheshtë dhe një minibar. Të gjitha njësitë përfshijnë një ballkon. Disa dhoma kanë një zonë të shtrojë për lehtësinë tuaj. Banjo private është e pajisur me një dush. Për komoditetin tuaj, do të gjeni pantofla dhe tharëse flokësh.

Një tarracë dielli me shezllonn dhe cadra është në dispozicion të mysafirëve. Objektet e sporteve ujore janë gjithashtu në dispozicion. Pushuesit mund të gëzojnë bar në vend dhe restorant.

Terminali i trageteve Saranda me lidhje me Ishullin e Korfuzit është 3.6 km larg ndërsa Parku Kombëtar Butrint është 26 km nga Santa Quaranta Premium Resort.

Available Rooms

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No room available with your selected date. Please change your search critical

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea

Rules

Check In
Check Out

Reviews

0/5
Not rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You might also like

admin Verified

Member Since Apr 2021

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea