Prestige Hotel 4*

Not rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Description

Prestige Hotel ofron shërbim luksoz dhe personal të cilësisë më të lartë. Në kompleks do të gjeni salla konferencash, bare dhe restorante moderne me kuzhinë tradicionale dhe italiane.
 
Stafi i përkushtuar garanton një qëndrim të paharrueshëm të miqve tuaj, si dhe një ngjarje të suksesshme.
Mëngjesi ka një kuzhinë kontinentale, dhe shërbehet në një nga restorantet tanë me një mjedis të ngrohtë dhe qetësues. Në Lobin Bar, në katin e parë, ju mund të shijoni pije të servuara nga stafi ynë i kualifikuar i hotelit.
 
Në fakt ne u ofrojmë klientëve tanë 36 dhoma luksoze. Të gjitha strehimet tona janë të pajisura me shtretër mbretër ose mbretëreshë, ajër të kondicionuar individual, TV me ekran të sheshtë, minibare, kuti sigurie dhe banjo luksoze.

Available Rooms

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No room available with your selected date. Please change your search critical

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea

Rules

Check In
Check Out

Reviews

0/5
Not rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You might also like

System Admin Verified

Member Since Apr 2021

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea