Maritim Plaza 5*

Not rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Description

Hotel Maritim Plaza Tirana është thjesht vendi për të qenë në këtë qytet të gjallë.

I vendosur në mënyrë ideale në qendër të Tiranës i vendosur brenda rrethit të tregtisë dhe biznesit, hoteli është vetëm 3 minuta nga Shtëpia e Parlamentit, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri i Operës dhe Baletit dhe Teatri i njohur i Ansamblit, Ky hotel i sapo ndërtuar, Maritim Hotel Plaza Tirana , është zgjedhja ideale si për udhëtarët e biznesit ashtu edhe për kohën e lirë duke ofruar shërbime dhe lehtësira unike në një mjedis me 5 yje.

Ndërtesa imponuese me 24 kate, krenohet me 190 dhoma dhe suita të vendosura në mënyrë të bollshme që ushtrojnë standarde luksoze përfundimtare për të miratuar kënaqësinë dhe një frymëzim të elegancës dhe sharmit në një dizajn unik modern. Palestra 24 orë palestër dhe "Oblivion Wellness Spa" jonë, është një oaz i dizajnuar bukur. Të dyja objektet u ofrohen mysafirëve tanë për një palestër të plotë, relaksim dhe përtëritje.

Hotel Maritim Plaza Tirana është gjithashtu një destinacion për dashamirët e gustatorëve, ndërsa zgjedhjet vendore dhe ndërkombëtare ofrojnë shije të mrekullueshme të përgatitura me përpikëri deri në përsosmëri: Zgjedhjet e ngrënies përfshijnë - Panevino, Convivium dhe Savor.

Maritim Plaza është vendi për t'u takuar dhe festuar në Tiranë. Zgjidhni nga 8 dhomat tona të ngjarjeve që mund të strehojnë kapacitete deri në 350 mysafirë. Çdo dhomë është shumë-funksionale dhe është e pajisur me karakteristika të artit. Ideale për funksionet e banketeve ose pritjet e koktejeve dhe takimet e biznesit.

Available Rooms

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No room available with your selected date. Please change your search critical

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Internet – Wifi
Coffee and tea

Hotel Service

Havana Lobby bar

Rules

Check In
Check Out

Reviews

0/5
Not rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You might also like

System Admin Verified

Member Since Apr 2021

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Internet – Wifi
Coffee and tea

Hotel Service

Havana Lobby bar