Mak Albania 5*(ex Sheraton)

Not rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Description

MAK ALBANIA HOTEL - hoteli me pesë yje që ofron objekte dhe shërbime moderne të takimit në qytet. E vendosur në mënyrë të përshtatshme në zonën në qendër të qytetit dhe në afërsi të Pallatit të Kongreseve, Pallatit Presidencial dhe Parkut Kombëtar.

 

Prona ka 151 dhoma luksoze, përfshirë 95 dhoma luksoze, 55 suita dhe 1 suitë presidenciale, një shumëllojshmëri ushqimesh dhe pije që ofrojnë një përvojë të lumtur të kuzhinës dhe Wi-Fi. Një 2 kate të dedikuara për Klubin me qasje ekskluzive në Club Lounge, e vendosur në Kati 5.

 

HOTEL MAK ALBANIA konsiderohet si Takimi dhe Kongresi më i dalluar i profilit të lartë të qytetit për kompanitë private, ose dasma ekstravagante dhe ngjarje shoqërore që krijojnë kujtime për t'u mbajtur mend për një përvojë të jetës.

 

Përtej të gjitha masazheve tajlandeze, e preferuara është pishina e madhe e brendshme e ngrohur me dimër, dhe temperatura normale një pishinë e hapur, palestër dhe GYM që do t'ju ndihmojnë të përtërini shpirtin tuaj. Pranë hotelit një arkadë tregtare dhe vetë-parkim (shtesë).

 

Tirana qendrore mund të arrihet brenda një shëtitje 10-minutëshe, dhe Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës "Nënë e Terezës" është një makinë 20-minuta larg. Hoteli ka mundësi për marrjen me qira të makinave.

Available Rooms

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No room available with your selected date. Please change your search critical

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea

Rules

Check In
2:00 PM
Check Out
12:00 noon

Reviews

0/5
Not rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You might also like

System Admin Verified

Member Since Apr 2021

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea