Flower Residence 4*

Not rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Description

E vendosur në Sarandë, Apartments & Rooms Flower Residence ofron WiFi falas dhe parkim falas në dispozicion. Prona është rreth 200 m nga plazhi më i afërt,

Të gjitha apartamentet dhe studiot vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV kabllor me ekran të sheshtë. Secili gjithashtu përmban një kuzhinë të pajisur me një frigorifer dhe një tryezë ngrënie. Pajisur me një dush, banjo private dhe pantofla. Dhomat dyshe ofrojnë një ballkon të mobiluar.

Një dyqan ushqimesh ndodhet 100 m larg, ndërsa restoranti më i afërt dhe kafene -bar mund të gjendet brenda një rrezeje 200 m.

Flower Residence është 40 km nga Aeroporti i Korfuzit, i cili mund të arrihet me traget nga Porti i Sarandës.

Available Rooms

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No room available with your selected date. Please change your search critical

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea

Rules

Check In
Check Out

Reviews

0/5
Not rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You might also like

System Admin Verified

Member Since Apr 2021

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea