Eval Hotel 4*

Not rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Description

Hotel Eval është i vendosur 2.5 km nga qendra e Sarandës, vetëm 60 m nga një plazh. Ajo ofron strehim elegant me Wi-Fi dhe parkim falas privat. Kulmi ofron një restorant dhe bar à-la-carte që shërben specialitete lokale dhe italiane në një tarracë verore.

Të gjitha apartamentet ofrojnë ajër të kondicionuar dhe një aneks kuzhine të pajisur mirë. Ata të gjithë të shfaqë një TV të sheshtë dhe një banjo private me dush. Shumica e ballkoneve dalin nga deti.

Një dyqan ushqimore  ndodhet vetëm 10 m larg, ndërsa një Spa dhe Wellness Center mund të gjendet 500 m nga prona. Ekziston edhe një agjenci turistike 2 km larg. Një klub nate ndodhet vetëm para pronës.

Parku Kombëtar dhe siti i Trashëgimisë Botërore Butrint mund të arrihet në 4 km, ndërsa ishulli grek i Korfuzit mund të arrihet me varkë në 15 km. Plazhet unike mund të gjenden pranë Fshatit Ksamili, 4 km larg.

Available Rooms

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No room available with your selected date. Please change your search critical

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea

Rules

Check In
Check Out

Reviews

0/5
Not rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You might also like

System Admin Verified

Member Since Apr 2021

Property type

Hotels

Facilities

Flat Tv
Laundry and dry cleaning
Internet – Wifi
Coffee and tea